Ølenevej 39 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Aakirkeby - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aakirkeby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Aakirkeby er der to spændende boliger, der netop er kommet til salg. På Ølenevej 39, Pedersker, finder vi en rummelig villa til 2.495.000 DKK. Denne bolig strækker sig over 218 m² og har tre værelser.

Villaen på Ølenevej 39 er placeret på en stor grund på hele 5735 m², hvilket giver gode muligheder for udendørs aktiviteter og havearbejde. Ejerudgifterne er ikke oplyst, men boligen tilbyder god plads for dem, der værdsætter et rummeligt hjem.

En anden ny mulighed i Aakirkeby er en landejendom på Haregade 25. Ejendommen koster 1.098.000 DKK og har et areal på 162 m². Selvom antallet af rum ikke er specificeret, giver ejendommen et landligt feel med en imponerende grundstørrelse på 30.000 m².

Landejendommen på Haregade 25 tilbyder en storslået grund, ideel for dem der ønsker en landlig livsstil med masser af plads til rådighed. Ejerudgifterne er heller ikke oplyst her.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga